وصل کردن آسپرین پروتئین زهر مار سم مار

وصل کردن: آسپرین پروتئین زهر مار سم مار لخته خون آسپرین داروسازی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی بانک مرکزی از احمد توکلی شکایت کرد

بانک مرکزی از احمد توکلی مدیر هیئت‌مدیره دیده‌بان شفافیت و عدالت به علت نشر اکاذیب شکایت کرد.

بانک مرکزی از احمد توکلی شکایت کرد

بانک مرکزی از احمد توکلی شکایت کرد

عبارات مهم : قانون

بانک مرکزی از احمد توکلی مدیر هیئت مدیره دیده بان شفافیت و عدالت به علت نشر اکاذیب شکایت کرد.

به گزارش الف، بانک مرکزی از دکتر احمد توکلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و مدیر هیئت شرکت مردم نهاد مدیره دیده بان شفافیت و عدالت به علت نشر اکاذیب در دادسرای فرهنگ و رسانه شکایت کرد.

بانک مرکزی از احمد توکلی شکایت کرد

بر اساس اعلام دفتر دکتر احمد توکلی، این شکایت امروز به وی ابلاغ شده است که در ابلاغیه مفاد دقیق این شکایت در ج نشده و اطلاع دقیقی از آن ندارند.

لازم به ذکر هست؛ پیش ازاین دیده بان شفافیت و عدالت از مسئولان بانک مرکزی سابق و اسبق شکایت کرده بود.

بانک مرکزی از احمد توکلی مدیر هیئت‌مدیره دیده‌بان شفافیت و عدالت به علت نشر اکاذیب شکایت کرد.

دیده بان شفافیت و عدالت اسنادی را ارائه داده بودند که در ماجرای مؤسسات مالی و اعتباری به خصوص موسسه ثامن الحجج و کاسپین مسئولان سابق و اسبق بانک مرکزی بر اساس قانون مقصر هستند و بانک مرکزی وظایف قانونی و کاملاً روشن دارد که به وظایف خود عمل نکرده بود.

احمد توکلی پیش ازاین با بیان اینکه اعلام جرم علیه مدیران سابق و فعلی بانک مرکزی و تعاونی های فرشتگان و موسسه کاسپین، خواهان پیگیری قضایی به این عنوان شد؛ گفته بود: موسسه آرزوی بزرگ ایرانیان و کاسپین هر دو یک موسسه هستند و علیه هفت نفر که به صراحت نام آن ها آمده هست، اعلام جرم شده است و جهت سایر مدیران دیگر هم به صورت دقیق تر تقاضای تعقیب آن ها به عنوان مجرمان مهم شده است است.

وی با اشاره به اتهامات مطرح شده؛ افزود: این شکایت به استناد قانون انجام شده است و اتهام نخست اخلال در نظام پولی و بانکی کشور و حیف ومیل اموال مردم از طرق اخذ وجوه و سپرده های اشخاص حقیقی و حقوقی بر اساس عنوان قانون اخلال گران در نظام اقتصادی کشور مطرح است.

بانک مرکزی از احمد توکلی شکایت کرد

بر اساس این گزارش، حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه ای سخنگوی قوه قضاییه در یک صد و بیست و هشتمین نشست خبری خود با خبرنگاران حجت در رابطه با شکایت توکلی از مدیر بانک مرکزی گفته بود: پرونده تشکیل و در حال بررسی هست، ولی هنوز قرار نرسیده است.

واژه های کلیدی: قانون | مرکزی | قانونی | احمد توکلی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog